MÖBLER / Bord / Lampbord 11676338
nr 1167 6338
Lampbord
Teak, 1950-tal, längd: 49 cm, djup: 29 cm, höjd: 49 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 mars 2018
kl 20:50:12
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr